Onze referenties

Ommelander Ziekenhuis Groningen, Scheemda https://vab.nl/referentie/ommelander-ziekenhuis-groningen-scheemda

Ommelander Ziekenhuis Groningen, Scheemda

LUMC, Leiden https://vab.nl/referentie/lumc-leiden

LUMC, Leiden

Gezondheidscentrum Oranjeplein, Goirle https://vab.nl/referentie/gezondheidscentrum-oranjeplein-goirle

Gezondheidscentrum Oranjeplein, Goirle

Gezondheidscentrum Corlaer, Nijkerk https://vab.nl/referentie/gezondheidscentrum-corlaer-nijkerk

Gezondheidscentrum Corlaer, Nijkerk

Huisartsenpraktijk Mosch, Vierlingsbeek https://vab.nl/referentie/huisartsenpraktijk-mosch-vierlingsbeek

Huisartsenpraktijk Mosch, Vierlingsbeek

Woonzorgcentrum Mariposa, ‘t Harde https://vab.nl/referentie/woonzorgcentrum-mariposa-t-harde

Woonzorgcentrum Mariposa, ‘t Harde

Tergooi Ziekenhuis Apotheek, Hilversum https://vab.nl/referentie/tergooi-ziekenhuis-apotheek-hilversum

Tergooi Ziekenhuis Apotheek, Hilversum

Huisartsenpost IJsselland Ziekenhuis, Capelle a/d IJssel https://vab.nl/referentie/huisartsenpost-ijsselland-ziekenhuis-capelle-a-d-ijssel

Huisartsenpost IJsselland Ziekenhuis, Capelle a/d IJssel

AMC Emma Kinderziekenhuis, Amsterdam https://vab.nl/referentie/amc-emma-kinderziekenhuis-amsterdam

AMC Emma Kinderziekenhuis, Amsterdam

Seldenrijk, Harderwijk https://vab.nl/referentie/seldenrijk-harderwijk

Seldenrijk, Harderwijk